Kurumsal

Hakkımızda


Firmamız Bircam İnşaat Alüminyum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğu günden bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. Amacımız alüminyum ve cam Balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz Bircam İnşaat Alüminyum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi alanında uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir. Bircam Konya ilinde imalatçı bir firmadır. İmalat atölyesinde uzman personelin yaptığı katlanır cam balkon, alüminyum doğrama, cam UV baskı, cam ve cam işciliğini yine uzman ve deneyimli montaj ekipleri tarafından kusursuz bir şekilde montajı yapılır.

Vizyonumuz


Bircam İnşaat Alüminyum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Konya ilinde tecrübeli kadrosuyla imalatçı bir firmadır.

Atölyesinde alüminyum doğrama, dış cephe kompozit kaplama, dış cephe cam kaplama, cam, katlanır cam balkon sistemleri ve alüminyum korkuluk sistemlerini yapmaktadır.

.

.

Misyonumuz


Firmamız Bircam İnşaat Alüminyum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak sektörün önde gelen firmalarındandır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sektörün hep en iyisi olmayı amaçlayıp alüminyum ve cam sektöründe  diğer firmalardan bir adım öndedir.

Deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetine önem veren, yaptığı işin kalitesiyle müşterisine  güven verip her zaman en iyisini yapmayı hedefleyen bir kuruluştur.

.

.

.